Polski Serwer Idealnej Zabawy!

Witaj, na forum serwera PSIZ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-11-29 13:16:02

Sh4Dow
Nowy
Dołączył: 2016-11-29
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 54.0.2840.99

Podanie do FDNY

Nick: Sh4Dow<3 a z kolorkami html - #696969Sh4Dow#00ffff<3
Imie: Radosław
Login:Shadow
Wiek: 13 lat

Coś o sobie: Nazywam się Radek moją pasją jest informatyka oraz architektura. Pamiętam moje pierwsze budowle(z klocków), może nie były one wysmieniete lecz jak na mój wiek były naprawdę dobre. Gdy skończyłem 6 lat, rodzice kupili mi grę w której mogłem rozwinąć swoją kreatywnosć a nazywała się ona MineCraft. Od tamtej pary moją największą pasją stała się informatyką od instalacji modów po pisanie stron w html lub pisanie/przerabianie skryptów w języku LUA (język programowanie którym pisze się skrypty do MTA oraz w którym MTA zostało napisane).

Znajomość Komend:  10/10 Komendy  poznałem przy prowadzeniu serverów mta.
Znajomość Ortografii [1-10] : Oceniam swoją znajomosć ortografii na 8/10 gdyż popełniam czasem małe błędy lecz natychmiast  je poprawiam.
Umiejętność wykonywania rp [1-10] : Trudno mi jest to okreslić w skali 1-10 gdyż czasem wykonuje swietnie rp[9/10] a w innym razie [5/10].

Dlaczego Ty? Dlaczego ja? Ponieważ chce w przyłączyć się do  FDNY aby spędzić w nim wspaniałe chwile razem z jego ekipą.

Dlaczego akurat FDNY? Gdyż od dziecka pragnąłem zostać strażakiem dlatego dołączenie do tej frakcji spełni moje marzenie.


PRZYJĘTY [dblpt])
~xPepe

Ostatnio edytowany przez Sh4Dow (2016-11-29 13:16:45)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
serwery - cantagallacrew - kwadratowplacy - smoczy-spiew - forumforum