Polski Serwer Idealnej Zabawy!

Witaj, na forum serwera PSIZ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-11-27 14:22:35

NeQush1
Administrator
Dołączył: 2016-10-15
Liczba postów: 11
Windows 8Opera 41.0.2353.69

Rekrutacja na Moderatora 2016-11-27

Rekrutacją na moda uważam za otwartą!!!

Zapraszam do pisania poniżej podań... Powodzenia [dblpt])


Wzór:

Wiek:
Imię:
Nick:
Dlaczego ty:
Zainteresowania:
Ortografia 1-10:
Ile jesteś w stanie poświęcić na grę:
Staż na serwerze:
Znajomość panelu:
Czy akceptujesz regulamin serwera i czy przysięgasz, że będziesz go przestrzegać w każdej sytuacji:

z poważaniem <nick>

Offline

#2 2016-11-27 14:31:45

Kuvuś
Nowy
Dołączył: 2016-10-31
Liczba postów: 2
WindowsChrome 54.0.2840.99

Odp: Rekrutacja na Moderatora 2016-11-27

Wiek: 19
Imię: Kuba
Nick: ZK|KuVa, Może się zmienić z czasami na inny tag.
Dlaczego ty: Jestem doświadczonym graczem w MTA, gram już ponad 7 lat ogarniam panel admina na 10/10, potrafię dotrzymać słowa i nie wyzywać ( oczywiście gdy jestem graczem to mi się zdradza, wiadomo ranga - nowe zasady, nowe przydostowania się.) Adminem byłem i to nie raz, a ponad 5 razy na większych serwerach, także doświadczenie jest cnie? Ortografia? wydaje mi się że spoko, A co do serwerów większych - 60 graczy, 30 itd. Miałem też szanse dostać się na moderatora 4l... Ale zrezygnowałem, czasu nie było... Jednakże teraz mam, cieszę się że mogę grać na takim serwerze jak ten, że takie serwery powstają PLAY, z naciskiem na RP... Gratulacje dla neqa, kapiego za stworzenie takiego super serwera, jakim jest ten o to serwer, dzięki jeszcze raz.
Zainteresowania: Interesuje się piłką nożną, trochę lua, z czasami nawet gram w koszykówkę z kolegami pomimo mojego wieku, Interesuję się także muzyką, od niedawnego czasu śledzę ciągle jak się toczy świat muzyki, jednym słowem kocham muzykę, dzięki niej czuje się dobrze, kim jestem.
Ortografia 1-10: Myślę że solidne 8.
Ile jesteś w stanie poświęcić na grę: Czas na grę? dla mnie nie ma problemu czasem nawet 5h, czy w weekend więcej...
Staż na serwerze: ok. 3 tyg. Zapoznałem się już z całym serwerem, graczami komendami czy innymi rzeczami, nawet czasami oddałem troche swojego poszukując skryptów na serwer, "beep beep" i te sprawy.
Znajomość panelu: 10/10, Tak mi się wydaję.
Czy akceptujesz regulamin serwera i czy przysięgasz, że będziesz go przestrzegać w każdej sytuacji: Oczywiście że tak, będę go przestrzegać w każdej sytuacji.

Z poważaniem, Kuvuś [Zwany jako KuVa,Kuba]

Ostatnio edytowany przez Kuvuś (2016-11-27 14:35:21)

Offline

#3 2016-11-27 14:32:23

Pepciuu
Moderator
Skąd: Bytom
Dołączył: 2016-11-26
Liczba postów: 5
WindowsOpera 41.0.2353.69

Odp: Rekrutacja na Moderatora 2016-11-27

Wiek: 17
Imię: Marek
Nick: xPepe
Dlaczego ty: Chciałbym zostać moderatorem ponieważ gram na serwerze codziennie po kilka godzin, bardzo lubię pomagać graczom a z rangą Moderatora będę miał większe możliwości w zrealizowaniu tej pomocy, Panel Administrator znam właściwie na pamięć z poprzednich serwerów na których byłem administratorem [dblpt])
Zainteresowania: Interesuje się głównie informatyką (programowaniem, graniem) oraz e-sportem jak i zwykłym sportem, oraz graniem na instrumentach klawiszowych takich jak fortepian [dblpt]) Na ogół jestem przyjazny dla wszystkich i mam wysoką reputacje u graczy [dblpt]D
Ortografia 1-10: Myślę że 10 lecz potrafię popełnić błąd, więc niech będzie 9/10 [dblpt]D
Ile jesteś w stanie poświęcić na grę: Na serwerze jestem właściwie zawsze gdy tylko mam wolny czas. W Weekendy od około 12 do 24, w tygodniu od powrotu ze szkoły (ok.14) aż do 22 (z godzinką wolną na np. zadanie domowe)
Staż na serwerze: W MTA gram już z 2/3 lata, na serwerze około tydzień, lecz szybko się przywiązałem do graczy oraz klimatu serwera [dblpt])
Znajomość panelu: Znam się na panelu powiedzmy 9/10 ponieważ jak wspominałem byłem na innych serwerach adminem [dblpt])
Czy akceptujesz regulamin serwera i czy przysięgasz, że będziesz go przestrzegać w każdej sytuacji: Oczywiście, przysięgam że będę przestrzegał regulamin w każdej sytuacji :3
z poważaniem xPepe <3

Ostatnio edytowany przez Pepciuu (2016-11-27 14:37:16)

Offline

#4 2016-11-27 14:32:41

Maciej
Nowy
Dołączył: 2016-11-01
Liczba postów: 1
Windows 8.1Opera 41.0.2353.69

Odp: Rekrutacja na Moderatora 2016-11-27

Wiek:12
Imię:Maciej
Nick:Maciej
Dlaczego ty:bylem kiedys SMOD-em ale stracilem range poniewaz nie stosowalem sie do regulaminu
Zainteresowania:lubie grac w MTA i jezdzic na rowerze
Ortografia 1-10: mysle ze 7-10
Ile jesteś w stanie poświęcić na grę:przychodze do domu po 15 i gram tak do 20 a w weekendy od rana ;P
Staż na serwerze:na serwerze gram chyba z 2 miesiace
Znajomość panelu:mysle ze dobra
Czy akceptujesz regulamin serwera i czy przysięgasz, że będziesz go przestrzegać w każdej sytuacji:tak sproboje sie tez nauczyc go na pamiec ;P
z poważaniem Maciej

Offline

#5 2016-11-29 11:29:42

Kapi0988
Administrator
Dołączył: 2016-10-14
Liczba postów: 14
AndroidChrome 33.0.0.0

Odp: Rekrutacja na Moderatora 2016-11-27

Zamykam rekrutację

Nowym moderatorem zostaje KuVa! Gratulujemy!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
got - hellhub - ivspylife - perve-avenue - blogsoftheworld