Polski Serwer Idealnej Zabawy!

Witaj, na forum serwera PSIZ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-10-15 21:18:08

Kapi0988
Administrator
Dołączył: 2016-10-14
Liczba postów: 14
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Rekrutacja do LAPD

Witam!
Mam przyjemność otworzyć rekrutację do LAPD!
Podania piszecie w tym temacie!

Wzór:

Imię:
Nick:
Login:
Wiek:
Dlaczego LAPD?:
Dlaczego ty?:
Coś o sobie:

Z poważaniem [ nick ]

Offline

#2 2016-10-20 17:52:19

DjTheHoatyYT
Użytkownik
Dołączył: 2016-10-20
Liczba postów: 3
WindowsChrome 54.1.2840.59

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię:Antek
Nick: |NKWD|Antek!
Login: TheHoatyYT
Wiek: 15 lat
Dlaczego LAPD?:Ponieważ lubię auta policyjne i lubie łapać i odgrywać rp
Dlaczego ty?:może dlatego że gram zespołowo pomagam innym z służby,robię rp 100/100,
Coś o sobie:Lubię grać w mta-odgrywać rp,grać z innymi,dobrze sie bawić,często wbijam na serwery mta
Z poważaniem Antek

Odrzucam. Nie przekonujące. Spróbuj innym razem

Offline

#3 2016-10-26 15:33:02

dziuby300
Zbanowany
Dołączył: 2016-10-26
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 54.0.2840.71

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię: Szymon
Nick: Wodzirej
Login: dziuby300
Wiek: 17
Dlaczego LAPD?: Ponieważ mam spore doswiadczenie w PD  na serwerach RP/mniejszych, wiekszych. Znam się trochę i lubie [sred]))
Dlaczego ty?: Ponieważ bdb znam RP, ogarniam pracę w PD, i jestem dość bardzo aktywny [dblpt])
Coś o sobie: Szymon, jestem w 1 technikum inf. 17 lat, dużo czasu spędzam na MTA i jestem w tym dobrze obeznany.
Z poważaniem [ Wodzirej ]


BANNED

Offline

#4 2016-10-28 17:59:45

LiveNN
Użytkownik
Dołączył: 2016-10-28
Liczba postów: 2
Windows 8Chrome 54.0.2840.71

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię: Nikolas
Nick: LiveNN
Login: LiveNN
Wiek: 13
Dlaczego LAPD?: Ponieważ bardzo interesuje mnie kierunek mundurowy,
Dlaczego ty?: Ponieważ mam doświadczenie z innych serwerów, potrafię odegrać 100% RP, ogarniam także różne bindy itd.
Coś o sobie: Mam 13 lat, pochodzę z miejsowości Toruń, Uczęszczam do gimnazjum nr 24, lubię gry komputerowe, lubię przeczytać ciekawą książke.
                                                                                                                             
                                                                                                                                                                                                              Z upoważnieniem LiveNN
Odrzucam.

Offline

#5 2016-10-31 12:40:08

Webuś
Nowy
Dołączył: 2016-10-31
Liczba postów: 1
AndroidChrome 53.0.2785.124

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię: Maciej
Nick: Webus
Login: Webus
Wiek: 16
Dlaczego LAPD?: Ponieważ interesuje się LAPD z realnego życia oraz służbami ratunkowymi
Dlaczego ty?: Ponieważ jestem osobą odpowiedzialną i myślę, że godny tego by być w LAPD
Coś o sobie: Jestem Maciej,  mam 16 lat i moimi zainteresowaniami jest motoryzacja i służby ratunkowe.
Z poważaniem Webus


Przyjęty.

Offline

#6 2016-10-31 13:22:26

Kuvuś
Nowy
Dołączył: 2016-10-31
Liczba postów: 2
WindowsChrome 54.0.2840.71

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię: Kuba
Nick: KuVa
Login:KuVa
Wiek: 19
Dlaczego LAPD?: Jestem dobrym przykładem Policjanta - występowałem jako policjant na różnorakich serwerach RP przykład: 30/40 graczy - 100/200 graczy. Mam doświadczenie z sampa byciem policjantem. Znam kody radiowe ( wiem że to nie wymagane ale uczyłem się) LAPD - lubie policjantem być i pracować i służyć
Dlaczego ty?: Doświadczony gracz MTA od 7 lat, gram na serwerach DD,DM także mam doświadczenie w jeżdzie jak i w strzelaniu, używania broni czy też boxowania, pitowania itd.
Coś o sobie: Miły, Kulturalny (czasami) człowiek który spędza bardzo dużo czasu na gry, interesuję się : LUA, Piłką nożną, trochę uczę się do zabezpieczaniem serwerów html itd. ponieważ mam pracować w home.pl [dblpt])
Z poważaniem KuVa


Przyjęty.

Offline

#7 2016-11-01 19:44:04

Akbar
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-01
Liczba postów: 2
WindowsFirefox 49.0

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię:Mateusz
Nick:Akbar
Login:Akbar
Wiek:15 lat
Dlaczego LAPD?:Interesuje się służbami ratunkowymi posiadam trochę doświadczenia z innych serwerów
Dlaczego ty?:Myślę , że się nadam , ogrywam RP ortografia  9/10 dośw. w MTA  duże gram od 4 podstawówki
Coś o sobie:z zainteresowania jestem modelarzem , od czasu do czasu porobię coś w edytorze , kulturalna osoba

Z poważaniem Akbar



Odrzucam.


Allah Akbar

Offline

#8 2016-11-01 21:16:53

kowal21pl
Nowy
Dołączył: 2016-11-01
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 47.0

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię:Bartek
Nick:KoWaL
Login:kowal21
Wiek:15
Dlaczego LAPD?: Jest to frakcja która mnie interesuje, od zawsze ciekawiła mnie policja oraz jej pochodne.
Dlaczego ty?:  Chciałbym zacząć służbę, ponieważ umiem jak i lubię odgrywać RP. Jestem osobą surową, która ocenia sprawiedliwie.
Coś o sobie: Mieszkam na wsi, pomagam w prowadzeniu gospodarstwa rolnego. Jestem osobą kulturalną, umiejącą zachować powagę w danej sytuacji. Interesuję się motoryzacją oraz informatyką.

Z poważaniem KoWaL

Przyjęty

Offline

#9 2016-11-05 11:44:52

SHCKoza
Nowy
Dołączył: 2016-11-05
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 54.0.2840.71

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię: Patryk
Nick: SHCKoza
Login: SHCKoza
Wiek: 16
Dlaczego LAPD?: Jest to najciekawsza frakcja bardzo ją lubię i szanuje,od zawsze byłem zainteresowany Policja.
Dlaczego ty?: Jestem najlepszym Policjantem na serwie. Policja mnie interesowała od zawsze jestem najlepszy jako Policjant Polecam się
Coś o sobie: Mieszkam w mieście.Chodzę do 3 gimnazjum.Od zawsze interesuje się piłką nożną jest to mój ulubiony sport Mam 16 Lat 
Z poważaniem SHCKoza

Offline

#10 2016-11-05 16:05:39

Dima
Nowy
Dołączył: 2016-11-05
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 54.0.2840.71

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię: Bartek
Nick:Dima
Login:Dima
Wiek:12
Dlaczego LAPD?: Jest to frakcja w której fajnie można się pobawic w RP. LAPD ma wiele zadan do wykonania i nie będę się tam nudził. Potrafie współpracować z innymi współpracownikami.
Dlaczego ty?: Ponieważ chętnie pomagam innym graczom. Ogarniam rp 8/10 ale dobrze radze sobie z różnymi akcjami np w  SAMC zaszłem bardzo daleko. Ogarniam latanie helkami/samolotami. Dlatego nadaje się również na pilota.
Coś o sobie: Mam 12 lat i mieszkam w Bytomiu [Woj. Śląskie] Miasto niedaleko Katowic. Chodzę do szóstej klasy i ogarniam komputery. W przyszłości pragnę zostać informatykiem. Lubie sobie pograc w różne gry np. właśnie GTA SA/samp/MTA. Jestem dobry z angielskiego w klasie jestem z niego najlepszy. Dobrze znam mapę San Andreas.

Z poważaniem Dima

Dostałeś się do ALAPD... Zgłoś się na serwerze aby przedstawić materiały szkoleniowe.

Ostatnio edytowany przez Dima (2016-11-05 16:06:15)

Offline

#11 2016-11-07 13:53:17

AggresiVV
Nowy
Dołączył: 2016-11-07
Liczba postów: 1
Windows VistaChrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imie:Tomek
Nick:AggresiVV
Login:AggresiVV
Wiek:13
Dlaczego LAPD?:Jest To Frakcja w Której Bardzo fajnie mozna pobawic sie z Kolegami w RP.Wiem ze LAPD ma duzo obowiązków i nie bede sie tam Nudził. Bo jest Dużo do Roboty.Potrafię pomagac innym Graczą i dobrze sie Bawic
Coś o sobie:Mam 13 lat,Mieszkam w Oświęcimiu [Woj.Małopolskie]Jest To mała miejscowosc Obok Krakowa Chodze do Pierwszej Gimnazjum.Ogarniam Język Angielski,Oraz Komputery.Moje marzenie to zostac Informatykiem,Lubie grac w Gry RPG,Strategie i Bardzo Dobrze Znam Mapę GTA San Andreas

Z poważaniem AggresiVV

Offline

#12 2016-11-07 15:09:56

Qude
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-07
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 54.0.2840.71

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imie:Dominik
Nick:Qude
Login:Qude
Wiek:13
Dlaczego LAPD?:Jest to frakcja bardzo ciekawa do bawienia sie w RP na innych serwerach tez byłem w lapd zawsze mazylem zeby byc policjantem w MTA I SAMP zawsze jak jezdzilem na poscigi to wygrywalem bo jak dostalem pozwolenie na strzely i tp to po gosciu:D Dobrze znam mape i wiem ze LAPD jest bardzo trudną frakcją ale dam radę:P [dblpt]D  Moim ulubionym sportem jest Koszykówka i z ekipą wygrywamy turnieje,puchary i złote medale.

          Z poważaniem Qude [Dominik]

Wiadomość dodana po 44 min 08 s:
Imię: Dominik
Nick:Qude
Login:Qude
Wiek:13
Dlaczego LAPD?:Dlatego LAPD bo jest to bardzo ciekawa frakcja,troche trudna ale dl mnie nie ja sobie poradze juz nie na jednym serwerze bylem policjantem umie robic poscigi jezdze ostroznie.Bardzo lubie ten serwer jest on najlepszy:D

Wiadomość dodana po 1 h 13 min 06 s:
Imię: Dominik
Nick:Qude
Login:Qude
Wiek: 13
Dlaczego LAPD?: Poniewaz ta frakcja mnie ciekawi zawsze chialem byc policjantem.
Dlaczego TY:Poniewaz jestem dobrym policjantem wogóle nie przeklinam nie klamie policja to jest moje marzenie w przyszlosci chce byc policjantem.
Odrzucam

Ostatnio edytowany przez Qude (2016-11-07 15:11:30)

Offline

#13 2016-11-08 21:30:49

Normalny
Nowy
Dołączył: 2016-11-08
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 54.0.2840.71

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię: Miłosz
Nick: |BT|Normalnyy
Login: |BT|Normalnyy
Wiek: 14
Dlaczego LAPD?:  Ponieważ interesuje się LAPD i lubię innym pomagać.
Dlaczego ty?: Jestem bardzo, godną i odpowiedzialną osobą i myślę że tym się wyróżniam.
Coś o sobie:Jestem Miłosz, bardzo interesuję się takimi służbami jak LAPD, w przyszłości planuje zostać policjantem. ;-)
Z poważaniem Normalnyy


Odrzucam

Offline

#14 2016-11-13 21:24:30

FantA
Nowy
Dołączył: 2016-11-10
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 54.0.2840.71

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię: Kamil
Nick: F@/\/t@
Login: FantA
Wiek: 17
Dlaczego LAPD?: Ponieważ są tam moi kumple NeQush1 i Olej [dblpt]D
Dlaczego ty?:  Bardzo lubię grać na tym serwerze sądzę, że jest to bardzo ciekawy serwer, warty uwagi. Lubie pomagać innym osobą. Przy swoim stosunkowo krótkim stażu szybko załapałem wszystkie komendy i o co tutaj chodzi. Lubię pomóc potrzebującemu mam już jakies doswiadczenie z innych serwerów. Znam komendy pracownika Policji. Dobrze znam mapę, stosuje się do ograniczeń prędkosci oraz znaków drogowych. Jestem punktualny, nie spóźniam się na zebrania. Na wezwania dojeżdżam na czas oraz szybko zabezpieczam miejsce zdarzenia. Dobrze prowadzę pojazdy przez co jest to dla mnie dużym ułatwieniem w poscigach policyjnych.
Coś o sobie: Nazywam się Kamil, mam 17 lat i chodzę do 1 klasy liceum. Mieszkam w Chorzowie a dokładniej województwie górno Śląskim. Od ponad roku zajmuję się grafiką komputerową. Od niedawna także zainteresowałem się programowaniem w dwóch językach czyli w Pawno i Lua. Lubię też przeróżne sporty np. piłka nożna, koszykówka no i siatkówka. Mam swojego Mini Crossa którym jezdze po róznych " zadupiach " jest to mój najwiekszy skarb którego staram sie nie stracić jesli bedziecie chcieli zdj. leca na forum. Mam dwoje braci i jedną siostre. Mieszkam tylko z bratem, i rodzicami, iż reszta rodziny sie wyprowadzila. Zawsze staram się dążyć do celu moim przyszlym zawodem jak sądzę jest Mechanik Samochodowy. Jestem osobą bezproblemową więc mam spore szanse. Zawsze interesowalem sie motorami następny pojazd to sadze ze będzie skuter bądź motor który jest " mój" lecz musze jeszcze poczekać by nim jeździć jest to ładny keeway leone niestety tylko o pojemności silnika 50. Dostałem go od mojej szwagra który sam dostal nowego a tego przekazał właśnie mi. Za co jestem mu bardzo wdzięczny dostałem go parę dni temu, i niestety musi narazie stać w garażu
Z poważaniem FantA

Odrzucam   //Banned\\

Offline

#15 2016-11-21 19:13:57

AlanWalker
Nowy
Dołączył: 2016-11-01
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 50.0

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię: Oskar
Nick: AlanWalker
Login: AlanWalker
Wiek: 15
Dlaczego LAPD?: bo chciałbym dołączyć i poznać to frakcje. Lubie policje i bardzo bym chciałym w w tym zespole
Dlaczego ty?: bo jestem osobą spokojną. Policja jest dla mnie przeznaczona bardzo lubię widzieć pojazdy które sa uprzywilejowane.
Coś o sobie: jestem spokojny. Uwielbiam dobrą zabawe. mam 16 lat chodze do 3 gimnazjum. kocham grać w piłke i gry na kompie albo na konsolach. moje hobby to zajmowanie się zwierzętami.  [dblpt])

Z poważaniem AlanWalker

Podanie za mało rozwinięte i nieciekawe... Możesz napisać jeszcze jedno...

Offline

#16 2016-11-25 20:38:27

BlueEyed
Nowy
Dołączył: 2016-11-25
Liczba postów: 1
WindowsOpera 41.0.2353.69

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię:Dawid
Nick:BlueEyed
Login:Blue
Wiek:12
Dlaczego LAPD?: Poniewaz interesuje mnie praca policji w realnym zyciu i mysle ze zrealizuje to marzenie.
Dlaczego ty?:Poniewaz mysle ze nadaje sie do tej pracy. Juz na nie jednym serwerze bylem policjantem.
Coś o sobie:Mam na imie Dawid interesuje sie komputerami roznymi sportami np koszykowka.
Z poważaniem BlueEyed

Offline

#17 2016-11-25 21:20:14

QuQare
Nowy
Dołączył: 2016-11-25
Liczba postów: 1
Windows 8.1Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię:Nikodem
Nick:Q~QuQare
Login:klusek11
Wiek:13
Dlaczego LAPD?Ponieważ bardzo lubię policję,interesuję się wozami policyjnymi motoryzacją,transportem i rolnictwem.
Dlaczego Ty?Ponieważ sądzę że nadaje się do tej roboty,byłem policją na 8 serwerach i zawsze byłem vliderem [sred]).
Coś o sobie:Mam na imię Nikodem moim zainteresowaniem jest motoryzacja,transport spedycyjny,rolnictwo.Jestem ogarnięty jeżeli chodzi o ortografię i odgrywanie rp. [dblpt])
Prosze szanownego Lidera LAPD [NeQ] O pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o dołączenie do ekipy LAPD [sred])
Z poważaniem i z pozdrowieniami Q-QuQare! [dblpt])

Ostatnio edytowany przez QuQare (2016-11-25 21:21:27)

Offline

#18 2016-11-25 21:58:00

Puzio123
Nowy
Dołączył: 2016-11-25
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 41.0.2353.69

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię:Paweł
Nick:Marcin
Login:Marcin
Wiek:13
Dlaczego LAPD?:Ponieważ lubię służby ratownicze i porządkowe w Polsce i za granicą ogarniam RP i jestem ogar
Dlaczego ty?:Ponieważ jestem ogar ale dostałem bana na 12h za nic i ogarniam RP RP  10/10 a orto to tak bardzo słabo 6/10 ponieważ mam wadę wymowy i pisania dobrze i mam jeszcze Chore serce
Coś o sobie:Mam na imię Paweł mam 13 lat chodzę do I Gimnazjum w Terespolu Województwo: Lubelskie i bardzo lubię ten serwer i policjantów i byłem nawet tutaj w Straż ale mnie wywalili niby za złe zachowanie
Z poważaniem Marcin  [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Puzio123 (2016-11-25 22:03:57)

Offline

#19 2016-11-26 01:19:40

Murzynkamil
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-26
Liczba postów: 3
Windows 8.1Chrome 54.0.2840.99

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię: Jacek
Nick: Murzynkamil
Login: Murzynkamil
Wiek: 17
Dlaczego LAPD?: Po prostu, lubię jeździć pojazdami a służba LAPD też się z tym wiąże.
Dlaczego ty?: Nieźle radze sobie z prowadzeniem pojazdów w grach, W miarę dobrze Wychodzi mi RP. podchodzę do wszystkiego z dystansem, A także lubię próbować nowych rzeczy więc twierdze że mogę sprawdzić się w służbie Policjanta
Coś o sobie: Jestem Jacek, mieszkam w okolicach Olsztyna w Warmińsko-Mazurskim, interesuję się transportem ciężkim a także modelarstwem.
Z poważaniem Jacuś.

Wiadomość dodana po 37 min 10 s:
Nick: Murzynkamil
Login: Murzynkamil
Wiek: 17
Dlaczego LAPD?:  Podoba mi się ta Frakcja, mam na nią chrapkę od dłuższego czasu. Szanuję Policje i chciałbym się wcielić w jednego z nich.
Dlaczego ty?: Nieźle radze sobie z prowadzeniem pojazdów w grach, W miarę dobrze Wychodzi mi RP. podchodzę do wszystkiego z dystansem, A także lubię próbować nowych rzeczy więc twierdze że mogę sprawdzić się w służbie Policjanta
Coś o sobie: Jestem Jacek, mieszkam w okolicach Olsztyna w Warmińsko-Mazurskim, interesuję się transportem ciężkim a także modelarstwem.
Z poważaniem Jacuś.

Offline

#20 2016-11-27 21:10:29

KubaT
Nowy
Dołączył: 2016-11-27
Liczba postów: 1
Windows VistaChrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię:Mam na imię Jakub

Nick:Mój nick to KubaT

Login:Mój login to KubaT

Wiek:Aktualnie mam ukończone 14 lat.

Dlaczego LAPD?:Jestem osobą dosć doswiadczoną w funkcji funkcjonariusza.Na wielu serwerach pełniłem ową funkcje,umiem się w to wczuć i pokazać naprawde poziom.

Dlaczego ty?:Jestem osobą szczerą,kulturalną chętną do pomocy innym.Na serwerach role-play gram już dwa lata.W mojej karierze było ich wiele,w tym czasie nauczyłem się naprawde wielu rzeczy dzięki którym poradze sobię naprzykład tutaj.Umiem wiele manewrów np.Box,pit,strzała.

Coś o sobie:Jestem Jakub.Aktualnie mam ukończone 14 lat.Na codzień uczęszczam do publicznego gimnazjum.Moje zainteresowania to:Służby mundurowe,ASG,Paintball.Po ukończeniu szkoły gimnazjalnej mam zamiar udać się do liceum mundurowego tzw. ,,mundurówki'' i potem podążać w kierunku policji.

Z poważaniem KubaT

Ostatnio edytowany przez KubaT (2016-11-27 21:13:44)

Offline

#21 2016-11-30 16:50:34

Tylus89
Nowy
Skąd: Poznaż
Dołączył: 2016-11-30
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię: Kacper
Nick: tylus89
Login: tylus89
Wiek: 15
Dlaczego LAPD?: ponieważ jestem od dawna podjarany policja chce wstąpic do policji lub wojska w dorosłość
Dlaczego ty?: ponieważ mam juz wiedze na temat policji
Coś o sobie: Jestem miły, koleżeński, słabo u mnie z ortografią
Z poważaniem tylus89  [sred])

Offline

#22 2016-12-17 13:13:32

gazuu666
Nowy
Dołączył: 2016-12-16
Liczba postów: 1
Windows 8Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię: Kacper,
Nick: gazuu666,
Login: gazuu666
Wiek: 13 lat.
Dlaczego LAPD?: Od małego fascynowałem się policją, od małego uwielbiam pomagać i przestrzegać zasad. Kiedy od mojego kumpla (MG36, wasz SuperModerator) dowiedziałem się o MTA i o tym serwerze, że tu mogę zostać stróżem prawa, postanowiłem wybrać LAPD, poza tym z tego często wychodzi fajny Roleplay.
Dlaczego ty?: Uwielbiam roleplay, poznawanie nowych ludzi i gre zespołową, dlaczego ja napisałem trochę powyżej, dlatego tutaj będzie tak mało.
Coś o sobie: Uwielbiam gry, a jeszcze bardziej roleplay w grach, od kiedy dowiedziałem się co to, zawsze staram się go odgrywać, niestety nie zawsze się udaję, bowiem jakieś półgłówki przyjdą i to zniszczą. Kocham języki obce, naprawdę. Uczyłem się francuskiego, niestety tylko 2 miesiace i sie przeprowadzilem, wiec nie mialem jak, zajalem w tym roku 39miejsce w polsce w konkursie z jezyka ang. dla klas 6 podstawowki (wiem, wiem, dzieciak jestem).

Z poważaniem gazuu666.

Ostatnio edytowany przez gazuu666 (2016-12-17 13:13:57)

Offline

#23 2016-12-21 20:17:43

Trevor
Nowy
Dołączył: 2016-12-21
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja do LAPD

Imię:Wojtek
Nick:Trevor
Login:Trevor
Wiek:15
Dlaczego LAPD?:ponieważ zawsze chciałem do tej frakcji na każdym serwerze nawet próbowałem na RPG i to 50 razy przez rekrutacje i nic i właśnie chciałbym tu dołączyć właśnie do tej frakcji.
Dlaczego ty?:Ponieważ od zawsze się interesowałem policją i chciałbym kiedyś tam pracować naprawdę i bardzo chciałbym żebym został przyjęty do tej frakcji naprawdę podoba mi się i tylko czekałem na to kiedy otworzycie to rekrutacje do Los Angeles Police Departament no i w końcu się doczekałem naprawdę  słuchał się bęnde każdego nawet ciebie i wszystkich kolegów z frakcji mam nadzieję że rozpatrzycie moje podanie pozytywnie.
Coś o sobie:Mam na imię Wojtek mam 15 lat na codzień  interesuję się policją i za niedługo mam tam praktyki w policji lubię też bawić się z moim psem nazywa się  tito, lubię grać w Mta i lubię grać w piłkę staram się nie bić  jestem miły oczywiście nie używam wulgaryzmów bo to brzydkie najbardziej uwielbiam  serwery role play z takim RP naprawdę pełne podziwu te serwery sam bym chciał taki mieć jak wasz.

Z poważaniem [ Trevor]
PS:Wybaczcie mi że nie ma przecinków ale wiecie czasu nie miałem musiałem wyjść z psem bo chciało mu się siku jeszcze raz wybaczcie.

Ostatnio edytowany przez Trevor (2016-12-21 20:22:43)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
unholly - kwadratowplacy - serwery - streetstories - smoczy-spiew